УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вісімдесят четверта сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 травня 2026 року   м. Галич   №122

Про створення комісії по здійсненню
самоврядного контролю за використанням
та охороною земель комунальної власності
на території Галицької міської територіальної
громади
та затвердження положення про її діяльність

Керуючись пунктом 34-1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 83, 187, 188 Земельного кодексу України, Законом України «Про охорону земель», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань аграрної політики, використання земель, природних ресурсів та екології (протокол від 30 квітня 2026 року № 5), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комісію по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель комунальної власності на території Галицької міської територіальної громади та затвердити її склад згідно з додатком.
2. Затвердити Положення про комісію по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель комунальної власності на території Галицької міської територіальної громади (додається).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань аграрної політики, використання земель, природних ресурсів та екології (Н.Шевчук-Філімон).

Секретар міської ради    Віра КОСТИШИН

мп